2018

ČERVENEC

21.07.  SOBOTA        13.00-14.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, ROTAVA (sólo Martin)

21.07.  SOBOTA        14.30-16.00     DĚTSKÝ PROGRAM, ROTAVA (Veselá HUBA)

21.07.  SOBOTA        20.00-24.00    SOUKROMÁ AKCE SLAPY ŽDÁŇ                       

24.07.  ÚTERÝ          16.00-17.00    DĚTSKÝ INDIÁNSKÝ PROGRAM, TÁBOR BÍLICHOV (Veselá HUBA)

25.07.  STŘEDA        13.00-15.30       DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)           

27.07.  PÁTEK           21.00-01.00    JAWA SRAZ - soukromá akce, ÚŠTĚK

28.07.  SOBOTA        19.00-22.00    MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

SRPEN

01.08. – 15.08.                                K A P E L N Í  D O V O L E N Á

17.08.  PÁTEK           20.00-24.0      COUNTRY & ROCKOVÝ VEČER,  Ranč Ježkův Mlýn Hoštka

18.08.  SOBOTA        20.00-24.00    COUNTRY&ROCKOVÝ VEČER, MOTOREST SLAPY

20.08.  PONDĚLÍ      09.30-10.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)

21.08.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“  DPS KYNŠPERK NAD OHŘÍ  (sólo Martin)

21.08.  ÚTERÝ          13.00-14.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA, OSTROV(sólo Martin)

22.08.  STŘEDA        10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOV ANNA, ČESKÝ BROD (sólo Martin)

22.08.  STŘEDA        13.00-15.30    DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)

23.08.  ČTVRTEK     09.30-10.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

24.08.  PÁTEK          19.00-23.00    RESTAURACE POD LÍPOU, ČERNOŠICE

25.08.  SOBOTA        16.00-24.00    SOUKROMÁ AKCE - NAROZENINY JIRKA+PEPA

29.08.  STŘEDA        13.00-15.30    DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)

31.08.  PÁTEK           11.00-16.00    FOCENÍ SVATBA JP

31.08.  PÁTEK           18.00-24.00    SVATBA JP 

ZÁŘÍ

01.09.  SOBOTA        14.30-20.30    MODEROVÁNÍ CELÉ AKCE, CVIKOV (Veselá HUBA)

01.09.  SOBOTA        15.00-17.00    DĚTSKÝ PROGRAM, CVIKOV (Veselá HUBA)

01.09.  SOBOTA        17.30-20.00    VYSTOUPENÍ KAPELY, CVIKOV

02.09.  NEDĚLE        14.00-16.00    DĚTSKÝ PROGRAM, “U CÍSAŘSKÝCH SCHODŮ“, KLECANY (Veselá HUBA)

07.09.  PÁTEK           18.00-22.00    HOSTINEC  “U KUBÍČKŮ“, U Berounky 420, Lipence - Kazín

08.09.  SOBOTA        10.00-16.00    ZVUČENÍ ZAHRADNÍ SLAVNOST DPS CHODOV (Martin)

08.09.  SOBOTA        14.00-16.00    ZAHRADNÍ SLAVNOST DPS CHODOV

09.09.  NEDĚLE        13.00-15.30   DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)

12.09.  STŘEDA        14.00-15.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS MLADÁ BOLESLAV (sólo Martin)

13.09.  ČTVRTEK     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)

14.09.  PÁTEK           20.30-00.30    STAROKLADENSKÝ PIVOVAR, ČSA 3230, KLADNO

15.09.  SOBOTA        rezervace       DĚTSKÝ PROGRAM, VTELNO (Veselá HUBA)

15.09.  SOBOTA        rezervace       VYSTOUPENÍ KAPELY, VTELNO

18.09.  ÚTERÝ          16.00-18.00    INDIÁNSKÉ ODPOLEDNE, MŠ Alšovy sady , Praha (Veselá HUBA)

19.09.  STŘEDA        15.00-17.00    DĚTSKÝ PROGRAM , MŠ VEČERNÍČEK, P-5 (Veselá HUBA)

20.09.  ČTVRTEK     15.00-16.00    DPS MOST, ZAHRADNÍ SLAVNOST (sólo Martin)

21.09.  PÁTEK           20.00-24.00    RETRO DISCO PÁRTY, RESTAURACE ŠATLAVA, PRAHA 5 (DJ)

22.09.  SOBOTA        20.00-24.00    RETRO DISCO PÁRTY, “U KUBÍČKŮ“, Lipence - Kazín (DJ)

27.09.   ČTVRTEK    14.00 -15.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOV KYTÍN  (sólo Martin)

28.09.  PÁTEK           20.00-24.00       “U STOLETÉ LÍPY“, Čs. armády 1012, Hostivice

29.09.  SOBOTA        rezervace       S KAPELOU JOE BERRY BAND, KARLŠTEJNSKÉ VINOBRANÍ

ŘÍJEN

01.10.  PONDĚLÍ      rezervace       “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, MĚSTO HEJNICE (sólo Martin)

02.10.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“  DPS KYNŠPERK NAD OHŘÍ  (sólo Martin)

02.10.  ÚTERÝ          13.00-14.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA, OSTROV(sólo Martin) 

03.10.  STŘEDA        10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“,  DPS HEŘMANŮV MĚSTEC (sólo Martin)

03.10.  STŘEDA        14.00-15.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“,  DPS OPOČNO (sólo Martin)

05.10.  PÁTEK           20.30-00.30    STAROKLADENSKÝ PIVOVAR, ČSA 3230, KLADNO

06.10.  SOBOTA        20.00-23.00     RESTAURACE “U CÍSAŘSKÝCH SCHODŮ“, KLECANY

10.10.  STŘEDA        09.30-10.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

10.10.  STŘEDA        14.00-15.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM, DS SULICKÁ 53, PRAHA 4 (sólo Martin)

12.10.  PÁTEK           20.00-23.00    MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

13.10.  SOBOTA        10.00-12.00    DĚTSKÝ PROGRAM, MŠ a ZŠ NEMO, Říčany (Veselá HUBA)

13.10.  SOBOTA        rezervace       Gpivnice Stodůlky, Hábova 7 , Praha 5

14.10.  NEDĚLE        rezervace       OSLAVA NAROZENIN ADÉLKA

18.10.  ČTVRTEK     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM, DOMOV ALZHEIMER, ROZTOKY (sólo Martin)

18.10.  ČTVRTEK    14.00 -15.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOV KYTÍN  (sólo Martin)

20.10.  SOBOTA         14.00-16.00      DĚTSKÝ PROGRAM, GALERIE HARFA, PRAHA (Veselá HUBA)

19.10.  PÁTEK           rezervace       RESTAURACE “U SVATÉHO VÁCLAVA“, Dřetovice

20.10.  SOBOTA        20.00-24.00    HUBERTSKÁ ZÁBAVA, KRÁLOVICE U ZLONIC

27.10.  SOBOTA        20.00-24.00    RETRO DISCO PÁRTY, RESTAURACE ŠATLAVA, PRAHA 5 (DJ)

28.10.  NEDĚLE        15.00-16.00    DĚTSKÝ HALLOWEEN, “KULIHRÁŠEK“, KLADNO (Veselá HUBA)

LISTOPAD

02.11.  PÁTEK           19.00-22.00    KD BÍLÁ HORA, Praha 6 (sólo Martin)

07.11.  STŘEDA        10.00-11.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, DOMOV ROŽĎALOVICE ZÁMEK (sólo Martin)

07.11.  STŘEDA        13.00-14.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, DOMOV ROŽĎALOVICE KLÁŠTER (sólo Martin)

09.11.  PÁTEK           20.30-00.30    STAROKLADENSKÝ PIVOVAR, ČSA 3230, KLADNO

10.11.  SOBOTA        20.00-23.00       RESTAURACE “U CÍSAŘSKÝCH SCHODŮ“, KLECANY

16.11.  PÁTEK           20.00-23.00    MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

17.11.  SOBOTA        rezervace       RESTAURACE POD LÍPOU, ČERNOŠICE

22.11.  ČTVRTEK    14.00 -15.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOV KYTÍN  (sólo Martin)

23.11.  PÁTEK           20.00-24.00       “U STOLETÉ LÍPY“, Čs. armády 1012, Hostivice

24.11.  SOBOTA        rezervace       TANEČNÍ ZÁBAVA, ČERNUC

30.11.  PÁTEK           17.00-19.00    MILULÁŠ PRO DĚTI, MŠENÉ LÁZNĚ (Veselá HUBA)

PROSINEC

01.12.  SOBOTA        15.00-17.00    MIKULÁŠ PRO DĚTI, PERUC (Veselá HUBA)

02.12.  NEDĚLE        rezervace       MIKULÁŠ PRO DĚTI, STEHELČEVES (Veselá HUBA)

04.12.  ÚTERÝ           17.00-19.00      MIKULÁŠ PRO DĚTI, RESTAURACE “NA RŮŽKU“ (Veselá HUBA)

05.12.  STŘEDA        09.30.11.30     MIKULÁŠ PRO DĚTI, MŠ KRÁLOVICE (Veselá HUBA)

05.12.  STŘEDA        18.00-20.00       MIKULÁŠ PRO DĚTI, RESTAURACE “U BŘÍZY“ (Veselá HUBA)

06.12.  ČTVRTEK      17.00-19.00       MIKULÁŠ PRO DĚTI, RANČ V DÝBÍ, DOLNÍ BEZDĚKOV  (Veselá HUBA)

07.12.  PÁTEK           rezervace      RESTAURACE “U SVATÉHO VÁCLAVA“, Dřetovice

08.12.  SOBOTA       15.30-17.30  MIKULÁŠ PRO DĚTI, SOKOLOVNA SMEČNO (Veselá HUBA)

08.12.  SOBOTA        20.00-02.00    MIKULÁŠSKÁ TANEČNÍ ZÁBAVA, SOKOLOVNA SMEČNO

11.12.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“  DPS KYNŠPERK NAD OHŘÍ  (sólo Martin)

11.12.  ÚTERÝ          13.00-14.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA, OSTROV(sólo Martin)    

12.12.  STŘEDA        10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)

13.12.  ČTVRTEK     09.30-10.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

13.12.  ČTVRTEK    14.00 -15.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOV KYTÍN  (sólo Martin)

14.12.  PÁTEK           20.30-00.30    STAROKLADENSKÝ PIVOVAR, ČSA 3230, KLADNO

15.12.  SOBOTA        20.00-23.00       RESTAURACE “U CÍSAŘSKÝCH SCHODŮ“, KLECANY

18.12.  ÚTERÝ          rezervace       VYSTOUPENÍ PRO SENIORY MILOVICE

21.12.  PÁTEK           20.00-23.00    MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

2019

ÚNOR

16.02.  SOBOTA        15.00-17.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, Janovice nad Úhlavou (Veselá HUBA)

17.02.  NEDĚLE        rezervace       INDIÁNSKÝ KARNEVAL, KTIŠ (Veselá HUBA)

23.02.  SOBOTA        rezervace       DĚTSKÝ KARNEVAL, LODĚNICE (Veselá HUBA)

24.02.  NEDĚLE        14.00-16.00    DĚTSKÝ KARNEVAL,  DDM LIBERTIN ČL (Veselá HUBA)

BŘEZEN

02.03.  SOBOTA        rezervace       DĚTSKÝ KARNEVAL, VOLFARTICE (Veselá HUBA)

02.03.  SOBOTA        rezervace       TANEČNÍ ZÁBAVA, VOLFARTICE

03.03.  NEDĚLE        rezervace       DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, ZAVIDOV (Veselá HUBA)

09.03.  SOBOTA        14.30-16.30    DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, OBEC KRÁLOVICE (Veselá HUBA)

16.03.  SOBOTA        rezervace       DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, LUDVÍKOVICE (DĚČÍN) (Veselá HUBA)

16.03.  SOBOTA        rezervace       TANEČNÍ ZÁBAVA PRO DOSPĚLÉ , LUDVÍKOVICE (DĚČÍN)

DUBEN

30.04.  ÚTERÝ          17.00-20.00    DĚTSKÝ PROGRAM A ZVUČENÍ,  ČARODĚJNICE, SUCHDOL (Veselá HUBA)

30.04.  ÚTERÝ          20.00-22.00    VYSTOUPENÍ KAPELY,  ČARODĚJNICE, SUCHDOL

ČERVEN

22.06.  SOBOTA        rezervace       CECH MALÍŘŮ

ČERVENEC

05.07.  PÁTEK           rezervace       HOŠTECKÝ PODKOVÁK, RANČ JEŽKŮV MLÝN, HOŠTKA