2019

BŘEZEN

23.03.  SOBOTA        15.00-17.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, STEHELČEVES (Veselá HUBA)

23.03.  SOBOTA        20.00-23.00    RESTAURACE “U CÍSAŘSKÝCH SCHODŮ“, KLECANY

24.03.  NEDĚLE        15.00-17.00      DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, VOLÁRNA (KOLÍN) (Veselá HUBA)

27.03.  STŘEDA        13.30-14.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS BENÁTKY/JIZEROU (sólo Martin)

29.03.  PÁTEK           16.00-18.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, OBEC RŮŽOVÁ (DĚČÍN) (Veselá HUBA)

30.03.  SOBOTA        14.30-16.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, OBEC KRÁLOVICE (Veselá HUBA)

31.03.  NEDĚLE        15.00-17.00    DĚTSKÉ ODPOLEDNE, DĚTSKÝ SVĚT LVÍČEK, PLZEŇ (Veselá HUBA)

DUBEN

05.04.  PÁTEK           20.00-23.00       MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

06.04.  SOBOTA        16.00-18.00    DĚTSKÉ KOSMICKÉ ODPOLEDNE, “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10 (Veselá HUBA)

06.04.  SOBOTA        19.00-22.00    RESTAURACE “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10

07.04.  NEDĚLE        14.30-16.30       DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, ČISOVICE  (Veselá HUBA)

10.04.  STŘEDA        19.45-21.30    LÁZNĚ MŠENÉ, MŠENÉ LÁZNĚ (sólo Martin)

13.04.  SOBOTA        13.00-17.00    PĚVECKÁ SOUTĚŽ ŘISUTSKÁ NOTA 2019 (Veselá HUBA)

13.04.  SOBOTA        20.00-01.00    ŠKOLNÍ & OBECNÍ PLES, STEHELČEVES (DJ Veselá HUBA)

14.04.  NEDĚLE        14.00-16.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, KRUPÁ (Veselá HUBA)

18.04.  ČTVRTEK     14.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“  KONIKLEC SUCHOMASTY  (sólo Martin)

19.04.  PÁTEK           12.00-14.00    DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)

19.04.  PÁTEK           20.00-24.00     “U STOLETÉ LÍPY“, Čs. armády 1012, Hostivice

20.04.  SOBOTA        14.00-16.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, PUSTOVĚTY (Veselá HUBA)                    

20.04.  SOBOTA        20.00-23.00     RESTAURACE “U CÍSAŘSKÝCH SCHODŮ“, KLECANY

21.04.  NEDĚLE        15.00-17.00    DĚTSKÉ ODPOLEDNE, DĚTSKÝ SVĚT LVÍČEK, PLZEŇ (Veselá HUBA)

23.04.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“  DPS KYNŠPERK NAD OHŘÍ  (sólo Martin)

23.04.  ÚTERÝ          13.00-14.00       “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA, OSTROV (sólo Martin)

25.04   ČTVRTEK     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

26.04.  PÁTEK           19.00-22.00    KD BÍLÁ HORA, Praha 6 (sólo Martin)                

27.04.  SOBOTA        17.00-24.00    OSLAVA NAROZENIN TEREZA NEL (sólo Martin)

28.04.  NEDĚLE        15.00-16.30    DĚTSKÁ KOSMICKÁ SHOW, SKŘÍTKOV, DOBŘÍŠ  (Veselá HUBA)

30.04.  ÚTERÝ          17.00-20.00    DĚTSKÝ PROGRAM A ZVUČENÍ,  ČARODĚJNICE, SUCHDOL (Veselá HUBA)

30.04.  ÚTERÝ          20.00-22.00    VYSTOUPENÍ KAPELY,  ČARODĚJNICE, SUCHDOL

KVĚTEN

04.05.  SOBOTA        16.00-18.00    DĚTSKÝ INDIÁNSKÝ DEN, “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10 (Veselá HUBA)

04.05.  SOBOTA        19.00-22.00    RESTAURACE “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10

05.05.  NEDĚLE        14.00-15.30    OSLAVA NAROZENIN JIŘÍK DVOŘÁK , STATENICE Veselá HUBA)

10.05.  PÁTEK           19.00-22.00    MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

11.05.  SOBOTA        16.00-18.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN “U SVATÉHO VÁCLAVA“, Dřetovice (Veselá HUBA)

11.05.  SOBOTA        19.00-23.00    RESTAURACE “U SVATÉHO VÁCLAVA“, Dřetovice

18.05.  SOBOTA        14.00-15.30     SLAVNOSTI  PIVA NIŽBOR

18.05.  SOBOTA        20.00-23.00    RESTAURACE “U CÍSAŘSKÝCH SCHODŮ“, KLECANY

19.05.  NEDĚLE        14.00-16.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, ZOOPARK ZELČÍN (Veselá HUBA)

24.05.  PÁTEK           18.00-24.00    MARTIN & JOE BERRY BAND NAROZENINOVÁ OSLAVA, SVINAŘE 

25.05.  SOBOTA        14.00-17.00    VÍTÁNÍ LÉTA, ZAHRADNÍ SLAVNOST, DPS DOBŘICHOVICE

26.05.  NEDĚLE        15.00-17.00    DĚTSKÉ ODPOLEDNE, DĚTSKÝ SVĚT LVÍČEK, PLZEŇ (Veselá HUBA)

29.05.  STŘEDA        14.00-15.30    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ LITVÍNOV (Veselá HUBA)     

31.05.  PÁTEK         16.30-18.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ A ZŠ ZABRUŠANY (Veselá HUBA)   

ČERVEN

01.06.  SOBOTA        14.00-16.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, VTELNO (Veselá HUBA)

01.06.  SOBOTA        19.00-22.00    VYSTOUPENÍ KAPELY, VTELNO

02.06. NEDĚLE        14.00-15.30       DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, BRAŇANY(Veselá HUBA)

03.06.  PONDĚLÍ      09.00-10.30    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ SOKOLOV (Veselá HUBA)

04.06.  ÚTERÝ          16.00-17.30    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ MADOLINKA, PRAHA 4 (Veselá HUBA)            

06.06.  ČTVRTEK     14.00-15.30    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ A ZŠ CHRAŠICE (Veselá HUBA)

07.06.  PÁTEK          09.30-11.00       DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, ZŠ ŘEPÍN (Veselá HUBA)

08.06.  SOBOTA        09.30-11.00      DĚTSKÉ KOSMICKÉ ODPOLEDNE, TUHAŇ U DUBÉ (Veselá HUBA)

08.06.  SOBOTA        15.00-16.30      DĚTSKÉ ODPOLEDNE, OBEC KRÁLOVICE (Veselá HUBA)

08.06.  SOBOTA        20.00-24.00    PIVNICE FRANTIŠKOVY LÁZNĚ, 28. ŘÍJNA 301, ŘEVNICE

09.06.  NEDĚLE        14.00-15.30     DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, ČERNÉ VODĚRADY (Veselá HUBA)

10.06.  PONDĚLÍ      15.00-16.30    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ NUČICE (Veselá HUBA)

11.06.  ÚTERÝ          15.30.-17.00       DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ SLUNEČNICE RADOTÍN (Veselá HUBA)

12.06.  STŘEDA        10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)

12.06.  STŘEDA        15.00-17.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ LAHOŠŤ (Veselá HUBA)

13.06.  ČTVRTEK     15.00-16.30    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ MODŘÍNEK, RADOTÍN (Veselá HUBA)

14.06.  PÁTEK           19.00-22.00    KD BÍLÁ HORA, Praha 6 (sólo Martin)

15.06.  SOBOTA        13.30-15.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, STRAŠICE (STRAKONICE) (Veselá HUBA)

15.06.  SOBOTA        20.00-23.00    RESTAURACE “U CÍSAŘSKÝCH SCHODŮ“, KLECANY

16.06.  NEDĚLE        13.00-15.00    DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)

17.06.  PONDĚLÍ      16.00-17.30       DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ VEČERNÍČEK, PRAHA-5 (Veselá HUBA)

18.06.  ÚTERÝ          15.30.-17.00   DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ LOVOSICE (Veselá HUBA)

19.06.  STŘEDA        16.00-18.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ KOSTIČKA, MILOVICE (Veselá HUBA)

20.06.  ČTVRTEK     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

20.06.  ČTVRTEK     14.00-15.00       “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOV KYTÍN  (sólo Martin)

21.06.  PÁTEK           10.00-11.30    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ LIBLICE (Veselá HUBA)

21.06.  PÁTEK           16.00-17.30    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ VIŠŇOVKA HOSTIVICE (Veselá HUBA)

21.06.  PÁTEK           20.00-24.00       “U STOLETÉ LÍPY“, Čs. armády 1012, Hostivice

22.06.  SOBOTA        13.00-14.30    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, CECH MALÍŘŮ, LOUŇOVICE (Veselá HUBA)         

23.06.  NEDĚLE        15.00-17.00    DĚTSKÉ ODPOLEDNE, DĚTSKÝ SVĚT LVÍČEK, PLZEŇ (Veselá HUBA)

24.06.  PONDĚLÍ      15.30-17.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ KULÍŠEK, RADOTÍN (Veselá HUBA)

25.06.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“  DPS KYNŠPERK NAD OHŘÍ  (sólo Martin)

25.06.  ÚTERÝ          13.00-14.00       “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA, OSTROV

26.06.  STŘEDA        16.00-18.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, 50.MŠ PLZEŇ (Veselá HUBA)

27.06.  ČTVRTEK     15.00-16.30    DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, MŠ LIBČEVES  (Veselá HUBA)

29.06.  SOBOTA      14.00-15.30   DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, TIS U BLATNA (Veselá HUBA)

30.06. NEDĚLE        14.00-16.00    DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)

ČERVENEC

04.07.  ČTVRTEK     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM, DOMOV ALZHEIMER, ROZTOKY (sólo Martin)

06.07.  SOBOTA        rezervace       HOŠTECKÝ PODKOVÁK, RANČ JEŽKŮV MLÝN, HOŠTKA

07.07.  NEDĚLE        14.00-16.00    DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)

10.07.  STŘEDA        10.00-11.00      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

10.07. STŘEDA         14.00-15.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM, DS SULICKÁ 53, PRAHA 4 (sólo Martin)

13.07.  SOBOTA        14.00-16.00    DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)

17.07.  STŘEDA        14.00-16.00     DPS CHODOV 

19.07.  PÁTEK           rezervace       MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

20.07.  SOBOTA        10.00-11.30     DĚTSKÝ KOSMICKÝ DEN, VŠESULOV (RAKOVNÍK) (Veselá HUBA)

SRPEN

28.07.  NEDĚLE – 22.08. NEDĚLE KAPELNÍ VOLNO-DOVOLENÁ

23.08.  PÁTEK           19.00-23.00    BAREŠŮV RANČ, LUŽEC NAD CIDLINOU

24.08.  SOBOTA        15.00-17.00    DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)

27.08.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“  DPS KYNŠPERK NAD OHŘÍ  (sólo Martin)

28.08.  STŘEDA        10.00-11.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

28.08.  STŘEDA        rezervace       “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOV KYTÍN  (sólo Martin)

ZÁŘÍ

01.09.  NEDĚLE        14.00-17.00       CVIKOHRÁTKY, CVIKOV (Veselá HUBA)

08.09.  NEDĚLE        15.00-17.00    DĚTSKÉ ODPOLEDNE, DĚTSKÝ SVĚT LVÍČEK, PLZEŇ (Veselá HUBA)

10.09.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)

13.09.  PÁTEK           19.00-22.00    MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

14.09.  SOBOTA        rezervace       DĚTSKÝ PROGRAM, VTELNO (Veselá HUBA) 

14.09.  SOBOTA        rezervace       VYSTOUPENÍ KAPELY, VTELNO

15.09.  NEDĚLE        13.00-15.00    DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)

21.09.  SOBOTA        rezervace       DĚTSKÉ ODPOLEDNE, ŽLUTICE (Veselá HUBA) 

22.09.  NEDĚLE        13.00-15.00    DĚTSKÝ PROGRAM, FAJNPARK, CHLUMEC/CIDLINOU (Veselá HUBA)     

25.09.  STŘEDA        10.00-11.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

27.09.  PÁTEK           20.00-24.00    RESTAURACE “U SVATÉHO VÁCLAVA“, Dřetovice

28.09.  SOBOTA        rezervace       KARLŠTEJNSKÉ VINOBRANÍ

29.09.  NEDĚLE        15.00-17.00    DĚTSKÉ ODPOLEDNE, DĚTSKÝ SVĚT LVÍČEK, PLZEŇ (Veselá HUBA)

ŘÍJEN

05.10.  SOBOTA        18.00-22.00    OSLAVA NAROZENIN, JARPICE 

12.10.  SOBOTA        14.00-16.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, CHÝNĚ (Veselá HUBA)

25.10.  PÁTEK           20.00-23.00       MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

26.10.  SOBOTA        19.00-22.00    RESTAURACE “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10

27.10.  NEDĚLE        15.00-17.00    DĚTSKÉ ODPOLEDNE, DĚTSKÝ SVĚT LVÍČEK, PLZEŇ (Veselá HUBA)

29.10.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“  DPS KYNŠPERK NAD OHŘÍ  (sólo Martin)

29.10.  ÚTERÝ          13.00-14.00       “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA, OSTROV (sólo Martin)

30.10.  STŘEDA        10.00-11.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

30.10.  STŘEDA        rezervace       “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOV KYTÍN  (sólo Martin)

LISTOPAD

02.11.  SOBOTA        19.00-22.00    RESTAURACE “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10  

22.11.  PÁTEK           20.00-23.00       MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

23.11.  SOBOTA        19.00-22.00    RESTAURACE “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10

24.11.  NEDĚLE        15.00-17.00    DĚTSKÉ ODPOLEDNE, DĚTSKÝ SVĚT LVÍČEK, PLZEŇ (Veselá HUBA)

26.11.  ÚTERÝ          10.00-11.00    HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, DOMOV ROŽĎALOVICE ZÁMEK (sólo Martin)

26.11.  ÚTERÝ          13.00-14.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, DOMOV ROŽĎALOVICE KLÁŠTER (sólo Martin)

27.11.  STŘEDA        10.00-11.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

PROSINEC

01.12.  NEDĚLE        15.00-17.00       MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, STEHELČEVES (Veselá HUBA)

03.12.  ÚTERÝ          09.30-11.30       MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, MŠ SOVIČKA, ČL (Veselá HUBA)

04.12.  STŘEDA        17.00-19.00    MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, MŠENÉ LÁZNĚ (Veselá HUBA)

05.12.  ČTVRTEK       17.00-19.00    MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, RESTAURACE “U BŘÍZY“ (Veselá HUBA)

06.12.  PÁTEK           17.00-19.00     MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, HOLEDEČ (Veselá HUBA)

07.12.  SOBOTA        rezervace       MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, OBEC ŠLAPANICE (Veselá HUBA)

10.12.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)

11.12.  STŘEDA        rezervace       “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ SMEČNO (sólo Martin)

13.12.  PÁTEK           20.00-24.00    RESTAURACE “U SVATÉHO VÁCLAVA“, Dřetovice

14.12.  SOBOTA        19.00-22.00    RESTAURACE “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10

15.12.  NEDĚLE        15.00-17.00    DĚTSKÉ ODPOLEDNE, DĚTSKÝ SVĚT LVÍČEK, PLZEŇ (Veselá HUBA)

17.12.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“  DPS KYNŠPERK NAD OHŘÍ  (sólo Martin)

17.12.  ÚTERÝ          13.00-14.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA, OSTROV (sólo Martin)

18.12.  STŘEDA        10.00-11.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

18.12.  STŘEDA        rezervace       “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOV KYTÍN  (sólo Martin)

19.12.  ČTVRTEK     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM, DOMOV ALZHEIMER, ROZTOKY (sólo Martin)

20.12.  PÁTEK         20.00-23.00    MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

 

2020

LEDEN

18.01.  SOBOTA        15.00-16.30    DĚTSKÝ KARNEVAL, KC DUCHCOV (Veselá HUBA)

ÚNOR

09.02.  NEDĚLE        15.00-16.00    DĚTSKÝ KARNEVAL, PŘISTOUPIM (Veselá HUBA)

15.02.  SOBOTA        16.00-18.00    DĚTSKÝ KARNEVAL, HOLEDEČ  (Veselá HUBA)

15.02.  SOBOTA        20.00-01.00    KARNEVALOVÁ TANEČNÍ ZÁBAVA, HOLEDEČ

23.02.  NEDĚLE        14.00-16.00    DĚTSKÝ KARNEVAL, DDM LIBERTIN ČL (Veselá HUBA)

BŘEZEN

01.03.  NEDĚLE        14.00-15.30    DĚTSKÝ KARNEVAL, LODĚNICE (Veselá HUBA)

08.03.  NEDĚLE        15.00-16.30    DĚTSKÝ KARNEVAL, ZAVIDOV (Veselá HUBA)